• DOSTAWA i PŁATNOŚĆ

DOSTAWA

Paczki są dostarczane kurierem DPD lub InPost w zależności od gabarytów paczki oraz okresu handlowego (w okresie Świąt Bożego Narodzenia zamówienia są wysyłane wyłącznie kurierem DPD).

Dostępne formy dostawy:

Dostawa Kurierem - przedpłata 14 zł brutto

Dostawa Kurierem – pobranie 19 zł brutto

Jeżeli chcesz abyśmy realizowali zamówienia za pobraniem, to koniecznie prześlij nam tę informację wraz z numerem konta bankowego na adres info@multimax24.pl 

Wybrana forma dostawy (kurier przedpłata lub kurier pobranie) nie zmienia sposobu rozliczania się między Tobą a Nami. Produkty zostaną wysłane do Twojego klienta po złożeniu i opłaceniu zamówienia (po zaksięgowaniu kwoty na naszym koncie lub wysłaniu potwierdzenia przelewu na adres hurt@multimax24.pl W tytule przelewu koniecznie dopisz numer zamówienia)

Pamiętaj! W przypadku pobrania Ty rozliczasz się ze swoim klientem, natomiast pieniądze za pobranie w całości przelewamy na Twoje konto.

Odbiór własnym kurierem będzie w krótce dostępny :)

Do każdego zamawianego produktu doliczany jest koszt wysyłki (niezależnie od ilości produktów w jednym zamówieniu). Jeżeli twój klient zamówi większą ilość, koniecznie skontaktuj się z nami telefonicznie lub drogą email-ową abyśmy mogli dla Ciebie wyliczyć koszt transportu dla całego zamówienia.

 

DOSTAWA KURIER PRZEDPŁATA

Untitled-Diagram-1-.jpg

 

 

DOSTAWA KURIER POBRANIE

Untitled-Diagram.jpg

 

 

PŁATNOŚĆ

Jeżeli Twój klient wybrał przedpłatę i otrzymałeś już pieniądze za towar, złóż zamówienie wybierając u nas jedną z opcji:

Wpłata na konto bankowe (towar zostanie wysłany po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie lub po przesłaniu przez Ciebie potwierdzenia przelewu na adres hurt@multimax24.pl W tytule przelewu koniecznie dopisz numer zamówienia)

PKO Bank Polski 38 1020 2384 0000 9502 0227 2672

Szybką przelew Online (wybierz tę opcję, jeśli zależy Ci na czasie. Po zaznaczeniu tej opcji do zamówienia zostanie automatycznie doliczony koszt płatności w wysokości 1,5% wartości zamówienia, a Ty zostaniesz poproszony/a o wykonanie przelewu natychmiastowego, a po jego dokonaniu towar zostanie wysłany)

Jeżeli twój klient wybrał pobranie i pieniądze od Twojego klienta odbierze kurier, złóż zamówienie wybierając u nas opcję:

Płatność przy odbiorze (towar zostanie wysłany po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie lub po przesłaniu przez Ciebie potwierdzenia przelewu na adres hurt@multimax24.pl W tytule przelewu koniecznie dopisz numer zamówienia).  W uwagach do zamówienia koniecznie dopisz kwotę pobrania.

  • Sklep zamknięty

Nasz zespół intensywnie pracuje nad przywróceniem pełnej funkcjonalności sklepu.